11 listopada – Marsz Patriotów oraz koncert…no i koniec

Odświętne trzewiki wypastowane ? Zimowe palto przygotowane ? Meloniki i cylindry gotowe ? Czas wybrać się na zimowy spacer. Już za kilka dni, 11 listopada, jak co roku przez gród nasz przejdzie Marsz Patriotów. Manifestacja bezkompromisowa. Manifestacja bijąca szczerością ulicznego przekazu. Marsz Patriotów – głos wrocławskiej ulicy spod znaku wesołego wiatraczka i krzyża celtyckiego. Race, flagi, hasła, o których inni boją się nawet pomyśleć.

Podobnie jak ostatnio, nawiązując do słów pieśni wrocławskiego boys-bandu – Konkwisty 88 – wszyscy spotkamy się na dworcu. Marsz Patriotów bowiem rozpocznie się o godzinie 17 pod dworcem Głównym PKP.

Nie samymi spacerami ludność naszego grodu żyje. Od wieków wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje. Stąd też śpieszymy poinformować, że kilka dni po Marszu Patriotów odbędzie się impreza kulturalno-rozrywkowa.

19 listopada z okazji piątych urodzin zespołu Legion Twierdzy Wrocław dźwiękami raczyć będzie zebranych melomanów rzeczona kapela.
Wejść na imprezę będzie można od godziny 18, a sam koncert rozpocznie się godzinę później. Bilety w cenie 50 złotych. Dokładne informacje u kolegów z parafii albo w dniu koncertu przez email podany na plakacie.

plakat-urodziny-ltw

I na koniec, bez zbędnych ozdobników i pierdołowatej ckliwości. Bez hollywoodzkich podziękowań, łez wzruszenia i bilansu zamknięcia. Po 10 latach zwijamy cyrk. Dziękujemy czytelnikom. Do zobaczenia w innych projektach spod znaku wesołego krzyża celtyckiego. Ten projekt po dekadzie uważamy za zamknięty.

Marsz Patriotów Wrocław