Manifestacja ku czci Żołnierzy Niezłomnych

Zaproszenie

Szykujcie fraki, odkurzcie meloniki, pastujcie trzewiki. Idziemy na spacer.
1 marca o godzinie 18 na wrocławskim Rynku rozpocznie się manifestacja z okazji święta Żołnierzy Niezłomnych.

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

W tym roku wrocławskie obchody święta Żołnierzy Niezłomnych organizuje Stowarzyszenie Odra-Niemen, które od wielu lat pomaga zarówno celebrować pamięć o żołnierzach podziemia antykomunistycznego jak i wspiera żyjących kombatantów.

Dla pobożnych parafian o godzinie 17 zorganizowana zostanie Msza Święta w Kościele Garnizonowym.

Tak na marginesie..

Postawa żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i innych narodowo-radykalnych formacji zobowiązuje. Nas zobowiązuje – do bycia równie ideowymi i równie bezkompromisowymi. Zobowiązuje nas do nie wchodzenia na ścieżki zniewieściałych kompromisów. Więc piszemy to o czym pisać po prostu musimy, a o czym inni boją się nawet pomyśleć.
Oto niejaki Andrzej Duda, mąż mającej żydowskie korzenie Anny z domu Kornhauser, ten sam, który wesoło palił świeczki w żydowskie święto Chanuka postanowił uraczyć ciemny nasz lud zaszczytem i objął blaskiem swojego patronatu wszystkie oficjalne uroczystości ku czci Żołnierzy Niezłomnych.
Nas taki patronat, delikatnie mówiąc, zwisa. Dzieci nas czytają więc nie będziemy pisać dosadniej.
To prawda, że fakt objęcia patronatem przez najwyższego szarżą urzędnika imprez związanych z Żołnierzami Niezłomnymi psuje trochę krwi sierotom po agencie Bolku, Marksie czy innym Leninie, ale na nasz stosunek do rzeczonego urzędnika to w żaden sposób nie wpływa.

Manifestacja