To My Kibice

9 listopada ukaże się 170 numer miesięcznika To My Kibice. Oto, co ciekawego znajdziecie na jego łamach:

19 ciekawych reportaży z meczów ligowych, pucharowych i towarzyskich:
Legia Warszawa-SSC Napoli, FC Basel-Lech Poznań, Fiorentina-Lech Poznań, Legia Warszawa-Cracovia, Lech Poznań-Ruch Chorzów, Legia Warszawa-Lech Poznań, Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków, Elana Toruń-KKS Kalisz, Cracovia II-Wisła II Kraków, Hutnik Kraków-Cracovia II, Polonia Warszawa-ŁKS Łódź, Polonia Przemyśl-Motor Lublin, Górnik Łęczyca-ŁKS Łódź, ŁKS Łódź-Ursus Warszawa, Hetman Zamość-Chełmianka Chełm, Odra Opole-BKS Bielsko-Biała, Wisła Sandomierz-KSZO Ostrowiec, Unia Tarnów-Piast Gliwice, Motor Lublin-Śląsk Wrocław
Marsz Patriotów Wrocław

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

W cyklu „Kibicując biało-czerwonym” polecamy dwie ciekawe relacje (ubarwione fotkami) z wyjazdów na mecze reprezentacji do Niemiec i Szkocji. Awans do Euro jest nasz, u nas przeczytasz jak to się odbyło na trybunach i jakie perypetie napotkali tym razem kibice jeżdżący aktywnie na kadrę!

W listopadowym wydaniu TMK proponujemy Wam dwa wywiady:
Z kibicami Unii Oświęcim, którzy opowiedzieli nam dużo zarówno na temat swoich meczów hokeja, jak i piłki nożnej. Grube awantury z tyszanami, dawne i obecne zgody, czy też obecna kosa z Beskidem Andrychów. O tym wszystkim przeczytasz w najnowszym numerze TMK – to naprawdę obszerny wywiad!
Z kibicami Górnika Łęczyca, czyli prężnej, choć niedużej ekipki z województwa łódzkiego, którą przepytaliśmy o swój ruch kibicowski w ramach rubryki „Mniejsze kluby”.

W numerze publikujemy także naszą recenzję najnowszej książki kibicowskiej „Taniec na linie”, autorstwa Łukasza – redaktora Drogi Legionisty.

Ponadto w numerze stałe rubryki: Liga pod lupą TMK, To & owo na bojowo, To owo Pacanowo oraz Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od kilkunastu lat niezmiennie w cenie 7,5 złotych. Możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa.
To My Kibice