Dutkiewicz i imigranci

Przemówił On, polityczny adiutant majora NKWD, mistrz kierownicy, zwolennik lewactwa wszelakiego – Franciszek z Mikstatu, słońce Wrocławia.

Przemówił na temat ostatnio modny, na temat imigrantów. Przemówił, a lepiej żeby nie przemawiał, bo najwidoczniej książę mikstatański nie zapoznał się właściwie z kampanią społeczną – Dopalacze Kradną Życie.

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

Franciszek z Mikstatu w swoim oświadczeniu pieprzy trzy po trzy i to nie stanowi żadnego novum. Być może to efekt wypadku samochodowego jaki spowodował jakiś czas temu, a może to skutki pomroczności jasnej po spożyciu zepsutego salcesonu. Efekt ten sam – kiepski. W tekście są jednak dwa fragmenty, w których ów szarlatan z Mikstatu … mija się z prawdą.

„Wszyscy z ogromną troską, smutkiem i współczuciem obserwujemy sytuację zmuszająca tak wielu naszych bliźnich do opuszczania swoich domów i emigrowania.”

Kłamstwo, kłamstwo, po stokroć kłamstwo. Nie wszyscy. My nie. I cała masa naszych znajomych również nie.
Mamy w głębokim poważaniu los imigrantów i wcale nie uważamy ich za bliźnich. Guzik nas interesuje czy komuś na drugim końcu świata burczy w brzuchu. To jego brzuch, i jego burczenie. Mamy w nosie los topielców z szalup. To ich szalupy i ich woda w płucach.
Skoro my i cały tłum naszych rodzin i przyjaciół ma imigrantów tam gdzie nie docierają promyki słońca to używanie sformułowania „wszyscy” jest jawną manipulacją.

„Wszyscy chcemy udzielić im pomocy. Podobnie jak udzielaliśmy i udzielamy pomocy przybyszom ze Wschodu: Kazachstanu, Białorusi, Ukrainy.”

Kolejna manipulacja. My nie chcemy nikomu udzielać pomocy. Polska to nasz kraj, nasz dom, a nie ośrodek dla azylantów. Nie po to ciężko pracujemy dla dobra naszych rodzin, aby ktoś nasze pieniądze – bo podatki to nasze pieniądze – rozdzielał z klucza politycznej poprawności.
Za to, że lekką ręką książę mikstatański rozdziela lub chce rozdzielać pieniądze tym czy innym imigrantom spotka go w Wolnej Polsce sąd polowy.

Franciszek z Mikstatu