Międzynarodowy Turniej Kibiców – obudź się Europo

W najbliższą sobotę do naszego grodu zjadą kibice, nacjonaliści, zwolennicy rozkosznego wiatraczka, czciciele dwóch bałwanków i krzyża celtyckiego z całej Europy. Będą ekipy z Ferencvaros Budapest, Genk, Silkeborg i Dynamo Mińsk. Honory gospodarzy przypadną w udziale kibicom Śląska Wrocław oraz ekipie Skinheads Polska.

Turniej rozgrywany będzie pod wymownym tytułem – obudź się Europo, co wprost nawiązuje do pozytywnych warości rasowego solidaryzmu oraz obrony cywilizacji białego człowieka.
Tak, duma z własnej rasy, pochodzenia i cywilizacji mimo politycznej poprawności i kontrkultury wtykania parówki w kakao nie jest czynem zabronionym prawnie.

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

Wieść gminna niesie, że jeden z wrocławskich mecenasów kultury i sztuki, pamiętający jeszcze szalone lata ’90, zorganizować pragnie wystawę – nomen omen – kolorowych fotografii dokumentujących poczynania wrocławskich skinów na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza.

Radosne pląsy na murawie rozpoczną się o godzinie 11 i potrwają do 16:30.

O godzinie 18 będą biali melomani kontemplować przy kojących dźwiękach muzyki relaksacyjnej kapel takich jak Nordica, Legion Twierdzy Wrocław, Obłęd czy The Firm z Rotterdamu.

Turniej – wstęp wolny.
Koncert muzyki relaksacyjnej – złotych 40.

Gdzie ? Kiedy ? To wiedzą wszyscy zainteresowani więc pytajcie się kolegów, znajomych, a traficie z pewnością…

turniej