To My Kibice

167 numer magazynu To My Kibice już po weekendzie w sprzedaży – z odświeżoną szatą graficzną, widoczną już po pobieżnym rzucie oka na okładkę. Sprawdźcie, co znajdziecie w środku.

14 obszernych reportaży meczowych (wiele z nich ubarwiają unikatowe, nigdzie nie publikowane wcześniej fotki):
FK Sarajewo – Lech Poznań, Omonia Nikozja – Jagiellonia Białystok, IFK Goeteborg – Śląsk Wrocław, FC Botosani – Legia Warszawa, NK Celje – Śląsk Wrocław, Kruoja Pokroje – Jagiellonia Białystok, Lech Poznań – FK Sarajewo, Jagiellonia Białystok – Omonia Nikozja, Lech Poznań – Legia Warszawa (Superpuchar), Korona Kielce – Jagiellonia Białystok, Stilon Gorzów – Kotwica Kołobrzeg (PP), Rodło Kwidzyn – Olimpia Grudziądz (PP), GKS Tychy – 1.FC Koln (towarzyski), IV Międzypokoleniowe Spotkanie Kibiców Arki.

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

W numerze polecamy także reportaż z nacjonalistycznego turnieju sportów walki „First to fight” rozegranego w Warszawie, z udziałem chłopaków z paru polskich ekip. Unikatowe fotki!

Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź – pod tym wszystko mówiącym tytułem kryje się artykuł na temat ostatnich przełomowych wydarzeń w wielkim łódzkim klubie, widzianych oczami jego kibiców. Fani RTS przybliżają nam także swój wkład w powstanie nowego Widzewa!

W cyklu Wywiad TMK polecamy dwie ciekawe rozmowy z ekipami, które ciężko muszą walczyć o strefy wpływów w swoich miastach – Hutnikiem Kraków i Bronią Radom.

W sierpniowym numerze TMK – Rankingi wyjazdowe ekip z Ekstraklasy i I ligi, zarówno za rundę wiosenną, jak i cały sezon 2014/2015.

Ponadto w numerze stałe rubryki : Liga pod lupą TMK, Żużel pod lupą TMK, To & owo na bojowo, To owo Pacanowo oraz Galeria fotek.

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od kilkunastu lat niezmiennie w cenie 7,5 złotych. Możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa.
To My Kibice