To My Kibice Plus

Od jutra w sprzedaży pojawi się najnowszy numer kwartalnika To My Kibice Plus. Oto przegląd tego, co ma do zaoferowania czytelnikom najnowsze wydanie Plusa:

Real Madryt to nie tylko piłkarskie supergwiazdy i tabuny pikników. To także bardzo radykalna ekipa fanatyków Ultras Sur, z którą przeprowadziliśmy ciekawy wywiad. Chłopaki opowiedzieli nam o swoich aktualnych problemach (a jak wiadomo są one ogromne, gdyż ekipa ma zakaz pojawiania się na meczach), a także o tym, jak się egzystuje fanatykom przy takim sławnym, komercyjnym klubie.

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

Nella Patria degli Ultras to obszerny reportaż z czteromiesięcznego pobytu we Włoszech – ojczyźnie ultras.

Wątek włoski kontynuujemy też poprzez wywiad z kibicami Livorno, czyli najbardziej lewacką ekipą w Europie. Jak sami zapewniają i jak głosi tytuł tego artykułu – urodzili się czerwoni i tacy też umrą. Fakt, ci włoscy miłośnicy Stalina mają nie po kolei w głowach, ale to nie powód, by nie udzielić im głosu. Warto dowiedzieć się, co mają do powiedzenia na temat swojej ideologii. Co też niniejszym czynimy, a co – jesteśmy pewni – dla wielu z Was będzie największym magnesem w tym numerze.

Derby Belgradu – raport specjalny.
Derby Belgradu relacjonujemy obszernie już po raz „enty”, ale jak tego nie robić, skoro nasze oczy (i aparaty fotograficzne) przez kilkadziesiąt minut rejestrowały ostre starcia na stadionie, a potem przez kolejne 90 minut pirotechniczne pokazy na skalę taką, jakiej nie ma już prawie nigdzie na świecie!

Reportaże i inne artykuły : Triestina-Padova, FK Sarajevo – Zeljeznicar Sarajevo, Rapid Wiedeń – Austria Wiedeń,
Dukla Bańska Bystrzyca – MSK Żylina, Velez Mostar – Zrinjski Mostar,Vardar Skopje – Rabotnicki Skopje, Rabotnicki Skopje – KK Kumanovo (awantura na koszu), Levski Sofia – Ludogorec Razgrad, Beroe Stara Zagora – CSKA Sofia, Vojvodina Nowy Sad – Partizan Belgrad, DAC Dunajska Streda – Spartak Trnava, HNK Rijeka – Dinamo Zagrzeb, Sigma Ołomuniec – Slezsky FC Opava, Sevilla FC – UD Almeria, Hiszpania pod lupą TMK+…

To My Kibice Plus to przegląd zagranicznej sceny kibicowskiej w Twoich rękach

To My Kibice