To My Kibice

Już jutro ukaże się 165 numer magazynu To My Kibice. Sprawdź, co znajdziecie w najnowszym wydaniu miesięcznika:

17 reportaży z meczów ligowych i pucharowych:
Finał Pucharu Polski Legia-Lech, Finał Ligi Europy w Warszawie, Legia Warszawa-Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk-Lech Poznań, Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów, Pogoń Szczecin-Legia Warszawa, Śląsk Wrocław-Legia Warszawa, Stal Mielec-Siarka Tarnobrzeg, KKS Kalisz-Ostrovia Ostrów, Wigry Suwałki-Arka Gdynia, Polonia Warszawa-ŁKS Łódź, Motor Lublin-Orlęta Radzyń, Motor Lublin-Karpaty Krosno, Hutnik Kraków-KSZO Ostrowiec, Polonia Przemyśl-Wisła Kraków (towarzyski), Polonia Świdnica-Karkonosze JG.

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

W numerze reportaże z pogrzebu Świętej Pamięci Dawida Dziedzica oraz z wydarzeń z Knurowa z dni poprzedzających pogrzeb.

W cyklu Wywiad TMK rozmowa z kibicami Falubazu Zielona Góra i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski.

W dziale publicystycznym trzy felietony: Kibic, ojciec, człowiek, Za długi tekst oraz – Perfekcyjni, nie spontaniczni.

Wspomnienia z Heysel – 30 lat po tragedii – w 1985 roku podczas finału Pucharu Europy doszło do jednej z największych tragedii w historii futbolu, w której życie straciło 39 kibiców. W czerwcowym To My Kibice znajdziecie napisaną po latach specjalnie dla nas relację chuligana Liverpoolu, wzbogaconą o poruszające wyobraźnię zdjęcia.

Ponadto w numerze stałe rubryki: Liga pod lupą TMK, To & owo na bojowo, To & owo Pacanowo, Galeria zdjęć.

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od kilkunastu lat niezmiennie w cenie 7,5 złotego. Możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa.

To My Kibice