Rodacy Bohaterom

Krótka piłka, bo nie ma czasu. Przed meczem Śląsk Wrocław vs GKS Bełchatów odbędzie się akcja Rodacy Bohaterom.
W telegraficznym skrócie chodzi o to, aby zebrać proste produkty żywnościowe, przygotować z nich paczki i wyekspediować na wschód. Na wschód, tam gdzie kiedyś była Polska. Dzisiaj Polski tam już nie ma, ale żyją tam nadal Polacy – polscy weterani, kombatanci. To dla nich.
Idąc na mecz, prócz zwyczajowego piwa w osiedlowym sklepie kup coś z poniższej listy i weź ze sobą pod stadion. Ty nie zbiedniejesz, Twoja wątroba odpocznie, a przy okazji zrobisz dobry uczynek dla tych dzięki, którym możemy mówić po polsku, a nie po rosyjsku czy niemiecku.
Oto lista produktów – najlepiej żeby miały długą datę ważności : cukier (1 kilo), konserwy mięsne lub rybne (300 gram), ryż (1 kilo), kasza (400 gram), herbata (100 sztuk), herbata sypana, kakao (100-200 gram), słodycze (baton, garść cukierków), makaron (700-1000 gram), warzywa w puszce, owoce w puszce, czekolada (100 gram), olej (1 litr), kawa sypana i rozpuszczalna (po 250 gram). Kup – nie prywatyzuj… z resztą, rób co uznasz za stosowne…
No i to co najważniejsze. Skrzyknij ekipę z podwórka, pracy, rodzinę – wypiszcie kartkę z życzeniami. Niech tam wiedzą, że my tu o nich pamiętamy.
Jeżeli ktoś czegoś nie zrozumiał, ma z czymś problem to dodatkowe informacje uzyskać może pod numerami telefonów 698010150 lub 668525168.

Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw Wrocław Wroclaw

Rodacy Bohaterom